Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen matricát kell vennem...

Milyen matricát kell vennem amivel Kecskemétről eljutok Budapestre majd vissza havonta többször is. Ha esetleg járok az ország egész másik részen akkor érvényes a már megvásárolt autópálya matricám vagy vennem kell másikat vagy másikakat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A Kecskemét-BP viszonylat az 2 megyei matrica tehát 10000Ft-ból letudhatod egész évre. Ha gyakran jársz az országban össze-vissza, akkor neked érdemesebb megvenni a rendes éves matricát negyvenikszezerért. Ha ritkán mész másfelé mint BP akkor még a 10 napos is lehet jó megoldás, azzal mehetsz bármerre az időszakon belül.
2015. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az éves egész országra érvényes matrica ára továbbra is 43eFt.


Én Pécs és Budapest között járok leginkább. Így nekem négy megyei matricát kell vennem. Így az eddigi években fizetett 43eFt helyett 20e-t kell csak fizetnem egész évben. Néha-néha ritkán én is járok más felé is. Oda mostantól 10 napos matricát kell vennem. De a megspórolt 23eFt-ból bőven telik majd rá.

2015. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!