Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan oldjam meg a rendszámot...

Hogyan oldjam meg a rendszámot? Többi lent

Figyelt kérdés
Ausztriában dolgozom autot szeretnék várásolni, de Németországból hoznám át. Itt azt hallottam úgy működik, hogy a rendszámot a tulaj megtartja, de akkor hogy hozom el? Ideiglenes rendszám? Ha igen akkor azt itt kint hol lehet kapni, és mi a menete? Hozzáteszem magyar rendszámos lesz, csak szezonmunkán vagyok és nincs lehetőségem hazavinni, majd csak szezon végén tehát ide kéne csak eljutnom az autoval jelenleg! Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 3. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Németországban adnak ideiglenes rendszámot, amit bárhol használhatsz. Ez lehet pár napos, de ha jól tudom, fél évest is lehet igényelni, de az egy vagyon, semmiképpen nem éri meg. Amúgy Németo-ban és Ausztriában is max fél órát vesznek igénybe a papirok elintézése, és ezalatt megkapod a rendszámot is, és minden szükséges papirt.

De ne vedd meg az autót, csak majd mielőtt hazajössz Magyarországra.

2015. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem Köszi a választ. És miért ne vegyem meg most? Attol félek, hogy megint az lesz mint tavaly hogy addigra mire megyek haza egy normális sem lesz, visszajönni külön azért meg nem szeretnék.
2015. jan. 3. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért irtam, hogy ne vedd most, mert akkor kifizeted a nagyon drága rendszámot Németo-ban, hogy aztán Ausztriában álljon (gondolom nem járnál vele). Úgy éri meg, hogy megveszed Németo-ban a néhány napos rendszámot, ami nem olyan drága, hazajössz vele, és rögtön forgalomba helyezed.
2015. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem használnám, mert itt van egy másik autom azzal közlekednék. Arra gondoltam hogy pár naposat kiváltanám áthoznám ide aztán visszaadnám. Itt ugye állna míg nem megyek haza és mikor hazamennék a másik kocsival és akkor hoznék ki egy p-rendszámot és azzal hazavinném. Szerinted?
2015. jan. 3. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok tisztességes ember majd megpróbál lebeszélni a P rendszámról, pedig nem nagyon buksz meg vele ha okos vagy.

DE csak ésszel!

2015. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!