Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E hónap végén lejár a zöldkárt...

E hónap végén lejár a zöldkártyám, de a műszaki vizsga még több, mint egy évig érvényes. Kell vizsgáztatnom ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy idén januártól a zöldkártyát már nem ellenőrzik: [link]


Ezek szerint nem kell vinnem se vizsgáztatni, se zöldkártyáztatni addig, amíg a műszaki érvényes?


2010. febr. 4. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A zöldkártya már megszűnt. El lehet tépni, ki lehet dobni. Azt hiszem ezzel meg is válaszoltam a kérdésed :)
2010. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen nyugodtan tépd szét gyújtsd fel vagy töröld ki vele a s....d vagy azt csinálhatsz vele amit akarsz!

Januártól addig érvényes a zöldkártya míg a forgalmi vizsga!Így még egy évet meghosszabbodott !

Mondjuk nekem még megvan de szeptemberig érvényes xD Ha tudtam volna nem csináltatom meg xD

2010. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2010. január 1-től nem kérheti el a rendőr a zoldkártyát, mert a hatálya étmeneti idő nálkül megszűnt.
2010. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!