Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki megtudja mondani hány...

Valaki megtudja mondani hány LE-s lehet a Simsonom?

Figyelt kérdés

Paraméterek: Sa féle 70/6-os osztott kipu, osztott szívó

Dellorto PHBG 21-es karbi

8000 rpm-ra tervezett Szujó féle rezó

4-es hosszú váltó

14-es első fogaskerék!



2015. jan. 3. 23:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem: Megszakítós gyújtás
2015. jan. 3. 23:48
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kellene, akkor 10-11 LE-re tippelnék.

Egyébként keresel egy próbapadost, aki 4500 forintért beméri neked.

Normálisabb műszakiztató helyeken már van.

2015. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A motor leadott teljesítményéhez nincs köze a váltónak illetve a lánckeréknek

(csak apró megjegyzés...)

2015. jan. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11 LE?!?!?HAHAHA...jó vicc volt!
2015. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
+. válaszoló! NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRTEM!!!! HA ENNYI CÁFOLOD AKKOR ÍRD MEG TE MENNYIRE GONDOLSZ GYÖKÉR!!
2015. jan. 4. 11:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivel írtad hogy megszakítós gyújtása van, így teljesen felesleges a 8000-res fordulatra tervezett kipu, mivel a megszakító már korábban el kezd lebegni.


Kb. 5 LE, a motor meg úgy sem tud rendesen kiforogni és nem ártana bele komoly csapágy, főtengely illetve hajtókar és akkor még nem beszéltem a dugattyúról, gyűrűről és tűgörgőkről.

2015. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kedves kérdező a kérdésed sem normális!biztosan meg fogjuk tudni mondani látatlanba,a monitor előtt ülve,pár tök feleslegesen elszórt infóból hogy a te motorod hány lovas!
2015. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
-.-" Szerinted összefogom rakni vagy a sima 21-es főtengellyel nem?? Vagy a taiwani mocskos szar főtengellyel! Azért ennyire ne nézzetek hülyének! Koyo 6204-es C3-as csapágyak vannak benne, és hozzáteszem mindenhol viton szimeringek vannak ;)
2015. jan. 4. 13:54
 9/15 anonim ***** válasza:

a simson asszem alapból 3.75 Le

Ezen a gyári értéken nem igen hiszem hogy nagyon tudtál emelni.

Talán ha egyébként jó állapotú akkor 4 Le ha lehet:-)

2015. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
te,én nem is tudom mit a fas znak kérdezgetsz itt az oldalon ha te egy ekkora simson "király" vagy,hogy ilyen szimering meg olyan főtengely van benne......ki nem szarja le?úgy adod elő mintha ezektől nem létezne jobb a világon!bár ahogy itt előadod magad,biztos vagyok benne hogy te nem csak azt hiszed,hogy a tied a legjobb simson a földön,hanem erről te szentül meg is vagy győződve!!....szánalmas....
2015. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!