Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Drága lenne visszahelyezni a...

Drága lenne visszahelyezni a forgalomba ezt a szlalom autot?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 4. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egy már kivont autó,ami így át lett alakítva sehogy nem lehet visszahelyezni!a linkelt videóban lévő sárga fekete szutyukitól,meg ótvarabb ocsmányhangúbb repedtfazék szart meg szerintem keresve sem találnánk!
2015. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
úristen komment háború :D nyugi eszembe sincs visszahelyeztetni/megvenni de azért szerintem jobb állapotban van így képek alapján mint pár füst és sárm golf2 150 ezerért...
2015. jan. 4. 19:49
 13/15 A kérdező kommentje:

Várom a kommentekek.

popcorn előkészítve.

2015. jan. 4. 19:50
 14/15 anonim ***** válasza:

"szerintem jobb állapotban van így képek alapján"


képek alapján egy autóról sem lehet megmondani hogy pontosan milyen műszaki állapotban van...

2015. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobb állapotban van, számomra egy versenyautónál elvárás, hogy tökéletes állapotban legyen.


A videóba belinkelt suzuki tényleg egy ótvar.


Ennek meg ha megvan a törzskönyve, és attól a személytől veszed, aki a törzskönyvben szerepel, és az alvázszám nincs átvágva, akkor tudod forgalomba helyezni újra. Más kérdés, hogy nem éri meg, mert ennyiért + a forgalomba helyezés díja + a visszaalakítás, lehet venni alapból jó állapotú swiftet is.

2015. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!