Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51N gyújtás bekötése....

Nagyimos kérdése:

Simson S51N gyújtás bekötése. Segítség?

Figyelt kérdés
Van egy N51-es simsonom, amit úgy vettem,hogy nincs benne gyújtáskapcsoló,csak egy 3 állású kapcsoló. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám megcsinálni? Illetve mi szükséges hozzá?

2015. jan. 4. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
4index+tartó, töltésszabályzó+relé (egyben ELBA), de van külön is a kát alkatrész, egy aksi 6V-12Ah, 12V-6Ah, meg egy jó rajz :D meg ügyes kezek.
2015. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most vegyek egy gyújtáskapcsolót?
2015. jan. 5. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

N-es simson hoz nem kell gyujtáskapcsoló

leállítani a fénykürt nyomógombjával lehet. ami le testeli a trafót.

ha olyan a deknid, minek van gyujtáskapcsolónak hely akkor lehet kapcsolót beszerelni. amihez nem kell akku meg feszszab meg stb..

2015. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A.C.A.B ***** válasza:
Nem nehéz. Először is szerezz gyújtáskapcsolót (bármilyen jó szinte, én az enyémbe traktor kapcsolót raktam, egy kicsit ugyan kellett vele variálni, de jobb mint a gyári) másodszor szerezz egy kapcsolási rajzot vagy egy hozzáértő embert. Utóbbinak nagyobb hasznát veheted, ha te nem értesz hozzá, mert ha nem simson kapcsolót szerzel mint pl én, akkor azért kell egy két dolgot átalakítani a kapcsolási rajzon, de nem veszélyes. Ha van kapcsolód és rajzod vagy embered, már csak forrasztó, ón és szigetelőszalag kell, meg talán fogó. Ha indexeket meg miegymást is akarsz és nem csak azt, hogy kulccsal lehessen indítani akkor s51b-s rajzot keress. Azt, hogy mit kell átalakítani egy nem simson kapcsolónál azért nem írom le, mert minden kapcsoló más. A traktor kapcsolót meg azért ajánlom, mert erősebb kulcs van hozzá.
2015. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!