Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G vásárlás előtt...

Opel Astra G vásárlás előtt állok. Nincs túl sok pénz. Az autó szép állapotú, végig vezetett szervizkönyves.1 tulajdonos.2006-os 1.6 Twinport.290000km-t futott. Érdemes-e belevágni, megvenni? Évente 5 ezer kilómétert mennék vele max90-100-as tempó.

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 14:11
 1/7 szántóvető ***** válasza:
12%
nem.elhasznált autó,felejtsd el.
2015. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

nembaj szántóvető, neked jó lesz a 400e km-es, de 120-ra visszatekert 1.9 golf három tádé olajkályha.


Kérdező, vedd meg nyugodtan!!!

2015. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
19%

igen,sejtettem hogy nem lesz népszerű a válaszom de nem baj,leírtam a véleményem.lehet hogy 10-ből 1 autó kivételesen megkímélt de a többi 9 szívás lesz.

2-es kösz a tippet,most vettem új autót 5 hete kp-re.De majd legközelebb rád hallgatok.

2015. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Régen erre azt mondtuk agyonhajtott.


A mai világban nem találsz kevesebbet futottat csak a visszatekertet. Nem a régi lassú komótos autok és világ van. Szinte mindenki akinek van autója még a boltba is azzal megy, meg ma már nem annyira kínlódás 200 km-eket megtenni, mint régen. Van aki csak 1 mozizásért ennyit megy.


Egy átlagos 5-6 éves autó kölebb áll a 200km-hez, mint a 100-hoz.

2015. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest hogy sok benne a kilométer, korához képest még elég fiatal, mivel még nincs 15 éves így nyugodtan megveheted mert én olyat hallottam több embertől is hogy ma már az újabb autóknál nem feltétlen a kilométer számít, ha meg megvan kímélve, rendszeresen karban volt tartva nem lehet belőle komoly baj. Meg a régi autók ennél kevesebb kilométerrel már olajtemetőknek számítanak sajnos. Nekem egy 23 F astrám volt még tavaly lett lecserélve és mondta a kereskedősrác hogy nem feltétlen a kilométer számít mert ha egy autó napokat, hónapokat áll a garázsba az is, árthat neki mert könnyebben leülepedhet bennük az olaj, a benzin, meg minden mellesleg egy autót időnként kell járatni, nemcsak beindítani, hanem menni is kell vele, mert egy autó ha hónapokat áll egy helyben az sem tesz jót neki. Ha egy autót mondjuk napi szinten használnak van benne közel 250 ezer kilométer de még nincs 15 éves akkor az még úgy ahogy jónak számít mert egy autót általában 25-30 évre terveznek, de persze függ attól hogy azt mennyire tartják karban, milyen időközönként csinálnak rajta olaj és szűrőcserét, meg mennyire figyelnek oda a kasznira eg az aljára, fékekre, futóműre. Mert ha jól karban vannak tartva az autók és időnként van hengerfej meg tömítés csere is akkor azok elég sokáig használható autók maradnak. Meg a G astrákat nagyon sokan dicsérik hasonlóan az F astrához, persze kell velük foglalkozni de ha nincs elhanyagolva a karbantartásuk meg az egyéb szervizeik amiket időnkét illendő megejteni akkor nem lehet belőlük gond. Persze függ ettől is hogy az előző gazdája is mennyire kímélte, mennyire hajtotta agyon, mert ha végig agyon bőgette meg járatta a motort feleslegesen az is ronthat az élettartamukon.

Meg én oylat is hallottam hogy egy G astránál célszerű dízeleseknél a Japán Isuzu motoros opeleket venni mert azok tartósabbak mint a német dízelesek.

2015. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemesis0319 válasza:
G astra jól eltalált autó legalabbis szeretem nagyon! Nekem 1.4 16v sedan 2000 evjaratu van 109000 km van benne! Nem tekergetett stb de ezt az auto tükrözi! Valószinü eladó lessz, nagyobb autó vásárlása miatt!
2015. aug. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Semmii ***** válasza:
nekem opel astra g van 1.7 diesel, én nagyon szerettem fél évig volt patika de nem bírta a kapartatást pörgetést, kézifékes fordulást.... ha ilyenre használnád akkor felejtsd el... de ha szépen mész vele akkor egy álom autó :) legnagyobb hidegben is pöcre indult :)
2015. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!