Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemostam a kocsimat így...

Lemostam a kocsimat így télen. Hát nem volt jó ötlet tudom. Azóta befagy a zár, és kinyílik az ajtó menetközben kb. a riasztó meg nem riasztja be a kocsit mióta hidegebb van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
-beszoktunk állni egy fűtött garázsba ,összes ajtó kinyit,1-2 nap alatt kiszárad és minden jó lesz megint,
2015. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 egySanyi ***** válasza:
100%
Fűtött garázs vagy menj vele egy nagy kört végig max. fűtéssel. Zárolajozó és szilikon is segíthet.
2015. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Hát legnagyobb sajnálatomra nincs garázsom,bérházban lakom. Még a zár hagyján,de az ajtó nem igazán biztonságos ha kinyílogat.
2015. jan. 8. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj le egy teszkó mélygarázsba xD
2015. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy autómosóba, valami komolyabba, aztán fizess be egy olyan programra aminek a végén van szárítás, vagy a mosóssal levajazod, hogy neked csak a szárítás kéne.
2015. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bírj ki még egy napot! Holnaptól már enyhül a hideg és majd magától kiolvad. Ha kiolvadt fújd be valamilyen olajos spray-vel. Zárolajzó, szilikon, WD-40 stb..
2015. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát szárításos programon voltam de nem szárította meg teljesen sajnos,lehet még egyet rádobok...hát remélem tényleg nem nyílik rám többet az ajtó hahah :) köszönöm szépen nektek!
2015. jan. 8. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd egy pláza mélygarázsban 2 napra és kész;)
2015. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Indítsd be és tekerd fel a fűtést maxra. Hagy járjon egy kicsit. Lényeg, hogy jó meleg legyen az autóban legalább egy fél óráig.
2015. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat,köszönöm szépen! :)
2015. jan. 8. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!