Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az LCD autórádióba hova megy...

Az LCD autórádióba hova megy az USB?

Figyelt kérdés

többnyire a 7 colos LCD autórádiókra rá van írva hogy USB csatlakoztatás, Bluetooth, CD, DVD player

De hova megy az usb kulcs? Nem találok róla videót.

Olyanra gondolok ami lenyílik, mögé megy a CD. De USB-t nem látok.



2015. jan. 10. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátul, kábelen.
2015. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szokott olyan lenni hogy egy adott típusból több félét gyártanak, és lehet hogy valamelyikből kihagynak 1-1 dolgot vagy az USB-t vagy mást. Én láttam már egy normál autó rádiót amit árultak USB kivitelben és USB nélkülit is ugyanazt csak olcsóbb volt kicsivel. És amikor a sajátomat vettem amit előre kinéztem direkt rákérdeztem hogy van-e benne USB az eladó mondta hogy rászokták írni de van amelyikből hiányzik ezt jelöléssel szokták jelezni amit szokásuk elhanyagolni a forgalmazóknak és volt már rá példa hogy doboz szerint USB-st adott el és utólag a vevő reklamált hogy sehol sem találja és akkor cserélte le neki olyanra amibe már volt amit az eladó külön ellenőrzött is.
2015. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem. köszönöm szépen.

Tehát a rádió hátulján nem egy USB bemenet van, hanem egy kábel amibe bedugom az USB-t? Mindegy, csak be lehessen dugni. Én Pioneer rádiókat nézegettem, konkrétan a Pioneer AVH-X5600BT tetszik. Sok videó van róla, de nem mutatják az USB-t

2015. jan. 10. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak zenére használnám az USB-t.
2015. jan. 10. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Van olyan is amelyiknek az előlapján van a csatlakozás:

[link]

[link]

2015. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Pioneer AVH-X5600BT-nél a hátulján van az aljzat:

[link]

2015. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem ilyes fajta van, de most akarok venni 2 Din es 7 colos kijelzőt. Azon semmilyen gomb nincs mert az egész érintőképernyős. Ott elöl nincs semmilyen csatlakoztatás
2015. jan. 10. 19:12
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. pont akkor irtam mikor te is irtál igy nem láttam :) Köszi szépen
2015. jan. 10. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!