Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helo, egy Renault Megan Coupe...

Khhmkhhm kérdése:

Helo, egy Renault Megan Coupe 98 as 1.6 motor autom van, milyen "tuning"-ot ajanlanatok amitol gyorsabb lenne, jobb lenne a hangja?

Figyelt kérdés
Esetleg csipp? vagy egy remus kipufogo emelne a hangjan valamit? vagy valami turbot esetleg lehetne bele szereltetni ? igy faluban kb 5,5-6 L ig jarom ,mennyivel enne tobbet az auto?

2015. jan. 12. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A hangja egy kipufogódob cserétől is megváltozna.

Teljesítmény tuning? Felejtős, vegyél erősebbet, a többi az kb a vakítás kategória.

Azt gondolom te is tudod, hogy általában több teljesítményt csak több üzemanyag elégetésével lehet nyerni...

2015. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze,tudom tudom olyan 10-12 L fele gondolkodom hogy meddig lehetne felhuzatni kb ugy akarnam hogy a 200-210 kozti sebesseget kitudjam huzatni igy 180+190 a max
2015. jan. 12. 02:24
 3/7 A kérdező kommentje:
jajj bocsanat elirtam a gy.evet !! 96 os az auto!!! :))
2015. jan. 12. 02:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

5,5 liter egy 1.6-os időszámításunk előtti Rönótól mese habbal de ebbe most ne is menjünk bele..

Örülj hogy még megy,ha tovább gyilkolod zacskóban fogod hazavinni-a faluba ígyis tevagy a legmenőbb csávó,én mondom neked!

2015. jan. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak én csodálkozom, hogy fagyállóra nem telik, de tuningolnád!?

Jó kis takarékos 8 szelepes motor, ha nem elég az a közel 100 lóerő, akkor vegyél helyette 2.0 16V motorral szerelt változatot.

2015. jan. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van benne fagyalo hey:) 2ik valaszolo= mibol gondolod hogy enlennek,mindenkinek jobb autoja van:/ sajnos nekem erre futotta most ez az elso autom,megvagyok vele elegedve sot szeretem is :) es hat nemmondhatom hogy mai darab de megcsak nemis lassu olyan 180-190 kozt megy most is hiba nelkul
2015. jan. 12. 13:12
 7/7 A kérdező kommentje:
a masik fele az 1. valaszolonak ment :) csak rosszhelyre tette a telefon az = jelet:)
2015. jan. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!