Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek LaFerrit vegyek...

Szerintetek LaFerrit vegyek vagy Zaporozsecet?

Figyelt kérdés

Zaporozsec 968 - 1975 ös jó állapotú. 100 ezer ft



[link]



VAGY



Ferrari LaFerrari - 2014 es alig használt 387 millió ft



[link]



Csak komoly válaszokat várok. Nem könnyű a döntés.Igazából hajlanék a Záporjóskára már csak a neve miatt is.



2015. jan. 12. 15:23
1 2
 1/13 jackson666 ***** válasza:
Szerintem ez kell neked egyszerű és jóval olcsóbb is. [link]
2015. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zaporozsec. Sokkal egyedibb mint egy ferrari. Ennek az autónak még volt életérzése, a ferrarinak nincs.
2015. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy levegőt vegyél,és ülj vissza az asztalhoz és csináld tovább a leckét!
2015. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszönöm, lehet benevezek egyre. Csak sajnos kevés a lóerő, és nem túl tágas két embernek.Illetve lassan lehet vele eljutni bárhová is.

Viszont igaz hogy keveset fogyaszt.


Második: Örülök hogy valaki még gondolkodik így. Valóban a régi kocsikat szeretettel csinálták, valahogy van bennük valami különleges. Még ha a zápor jóska sok szempontból sem egy kitűnő konstrukció. Ellenben a Trabanttal.


Harmadik: Nem tudom hogy jött a lecke. De bárcsak még iskolás lennék. Régi szép idők. Sajnos szalad az idő.

Legyen elég annyi hogy nekem is( sok honfitársammal egyetemben) az első kocsim egy fantasztikus 601 es kék Trabi :)


Jó kis kocsik voltak anno. Kelet-Európai szörnyek :)


a VAZ 2101 a híres zsiguli :)

a Moszkvics 403-as

a Volga m21-es

a Zaporozsec azaz Zápor Jóska :)

a jó kis Skoda 1000 as a cseh gőzgép :)

a jóöreg Wartburg 353-as

a Polski Fiat 125 kultikus olasz-lengyel szappantartó

a Zastava 1100-as szerb csoda

a Lada Samarát sem kifelejteni

vagy a 105-ös Skodát


Biztos van még amit kifelejtettem. Ha valakinek eszébe jut írjon.


Egy szó mint száz a döntést még nem hoztam meg. Mert a Zapóval visszatérnék a múltba ,nosztalgiáznék. Míg az olasz LaFerrarival a jövőbe tekintenék és egy erős, gyors drága kocsim lenne.(Amit lehet igaza volt az egyik válaszolónak nem biztos hogy olyan szívből csinálták,bár a Ferrari is egy kultusz).

2015. jan. 12. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:
"Hogyha egyszer megöregszem, nekem is lesz Velorexem"
2015. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a baromságot,meg okoskodsz itt a fake kérdésed alatt.....de hogy válaszoljak az általad feltett baromságra,vegyél zapót,arra talán még lehet is pénzed mert laferrarid maxim 1:18as Burago modellben lesz!
2015. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A 2000 utáni autók nekem sem tetszenek, valahogy a régebbiek sokkal formásabbak voltak.


Ez hogy tetszik? A bukólámpás prelude.


[link]

2015. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó? Neked meg mi bajod van? Úgy látom ott a baj nem kevés. Lehet többet értek a kocsikhoz mint te valaha is fogsz. Fake neked az apád fa...a.


Okoskodsz :) Hát hogyne. Szerintem egy autót sem ismersz azok közül amiket soroltam. Mondjuk nem várom el. Kb a válaszaidból az jön le hogy egy nagyképű pökhendi, kivagyok mi vagyok macskajancsi lehetsz.


Mi? nem tetszik a kérdés akkor takarodj innen kapálni.


Senki az ég világon nem hívott ide.


Ki kérdezett téged? Meg eleve mi az hogy "jóvannak legyen a zapo mer másra nem tellik"


Mi? Azt hiszed ez valami oldal a te külön részedre.

Késztetést érzel olyan kérdésre választ adni. Amihez úgy látszik.

A; Nem ér fel a felfogásod

B; Nem kötelező válaszolnod

és C; Nem is értesz a kérdéshez mivel gondolom életedbe nem láttál még Zaporozsecet.


Tök mind1. A lényeg az hogy ez jól jellemzi az oldalt és a tagjait.

"írjunk már oda valami baromságot,húzzuk le, dobjunk oda neki valami faszagyerek szöveget,há nehogymá egy kérdésre normális hozzáértő válaszok jöjjenek"


Az hogy a kérdés szarkazmus e vagy sem. Azt neked nem árulom el. Gyanítom soha nem fogsz rájönne,bár szerintem nem is érdekel. Már úgyis kiverted a "fasza beszólós" válaszodra.

Nembaj ez legyen a legnagyobb örömöd az életedbe.



UI:(nem várom el hogy megérts a válaszomat, nyomasd csak a divatos faszacsávó válaszaidat).

2015. jan. 12. 23:58
 9/13 A kérdező kommentje:

23:53 as válasznak:


Nagyon király. Igaz annyira nem csípem a Hondákat,de azért még szép. Kicsit Pontiacos beütése van. :)


És ehhez mit szólsz?


1970-es Datsun 240z


[link]

2015. jan. 13. 00:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyira nagyon örülök hogy ennyire fejlett a szarkasztikus humorod!!!azért mert fel tudtál sorolni pár márkát meg típust az azt jelenti hogy te mér értesz az autókhoz??!?!hát jó....akkor legyen úgy......
2015. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!