Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel Insignia jó autó?...

Az Opel Insignia jó autó? Megbízható? Kényelmes? Milyen vezetni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Én csak jókat hallottam róla :) Nekem is tetszik, de túlságosan VW Fan vagyok, így nem lesz Insigniám.
2015. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül nyert annyi díjat. Szerintem az egyik legjobb Opel.
2015. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
az opel egyik "csúcsterméke"!ennek megfelelően beleadtak mindent!az autó maga tényleg jó csak a megítélése nulla,mert az úgyis csak egy szar opel....
2015. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Én egyszer ültem benne, olyan passzentos szűk elől ,hogy egy ezeréves kisautó táncterem ehhez képest.
2015. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És hátul még szűkebb (bár "talán" én ebben is gond nélkül elférek, mivel csak 163Cm mélyre nőttem :D) ... Amúgy jól néz ki, nekem tetszik. A Technikáról se hallottam rosszat. ;)

/bár halkan jegyzem meg, én is inkább VW fan vagyok, így nekem inkább a Passat jön be/

2015. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valóban nem bálnákra tervezték, ezért autó, nem pedig tanker


egy haveromnak van egy insigniája, mostmár kb 3 vagy 4 éve, ért is a kocsikhoz a srác, semmi panasza nem volt rá eddig, és nem egy liliputi a forma egyébként

2015. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bálna :D Elvárható lenne a 21.században egy márka legnagyobb személyautótípusától ,hogy bárki kényelmesen elférjen benne,legyen az kövér vagy magas. Mint ahogy a régi Omegaban el is fértek. Nem dizájnra kellene csak költeni.
2015. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!