Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez esetben kell matricát...

Ez esetben kell matricát venni az új rendszer szerint? (SZ-SZ-B)

Figyelt kérdés

Tehát csak át kell hajtani az autópályán, 100 méterért csak nem kell!? De azért inkább feltettem a kérdést, nehogy probléma legyen belőle. Az útvonal a következő:

[link]



2015. jan. 14. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez a kérdés komoly, akkor szégyelld magad kérdező! :D

Nem is érinted az autópályát, vagy szerinted a légtér használatáért is fizetni kell? :D

2015. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, keresztezi az M3-at, ott van a letérő is Nyíregyházára az autópályán. Ha valamit nem értek, nem értem miért baj, ha megkérdezem?
2015. jan. 14. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy fizetned kell azért, mivel keresztül mész egy felüljárón, ami az autópálya felett fut?


Ha erre gondolsz, akkor ezért nem kell fizetned.


Ezeken a szakaszokon, ha közlekedsz, azaz használod az utat, és nem csak átmész rajta hídon, ezekért fizetned kell:

[link]

2015. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem. Az általad megadott útvonal egyetlen helyen keresztezi az M3ast, Jármi és Őr között, a 49-es főút elhalad egy felüljárón, a pálya FELETT.

A továbbiakban a 41-es főút pedig a közelében sem jár az autópályának, a városon belül keresztezi a 4-es főutat.

Nem látom, hol hajtanál fel autópályára, autóútra vagy gyorsforgalmi útra.


Itt egy térkép a megyéd fizetős útjairól:


[link]


Közelébe sem mész egynek sem.

2015. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már megértettem!
2015. jan. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!