Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt akarom meg tudni, hogy...

Azt akarom meg tudni, hogy egy Hyundai Coupe 2. 0 Fx Leather fenntartása mennyibe kerül? Meg mennyi a fogyasztás meg, az alkatrészek hozzá. Melyik Ország gyártja? Csak értelmes válaszokat fogadok el!

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Dél koreai márka!fogyasztása:

Városi fogyasztás: 11,4 l/100km

Országúti fogyasztás: 7,3 l/100km

Vegyes fogyasztás: 8,8 l/100km

de ezekhez szerintem még nyugodtan hozzá lehet adni mindenhol legalább fél litert!

Az alkatrészárakat nem tudom,de mivel nagyon kevés van belőle ezért valószinüleg mindenből csak újat tudsz venni,mert gondolom bontóból kizárva!

Szubjektív vélemény,de szerintem borzasztó csúnya,mindegy melyik évjáratról beszélünk.......

2015. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel hyundai ezért korea.


Nekem van egy hyundai coupem. 2003as. 2000-es motorral full bőr belső, minden extrával szerelt. Minden elektromos benne, tempomat, digit klíma, ülésfütés és még sorolhatnám.


Szerintem külön dizájn az, hogy mutató mutatja a fogyasztást és nem kijelző. Szerintem nagyon szép a műszerfala. Rengeteg autót néztem mielőtt ráesett a választás és sokakat átnézve kinézetre belsőleg külsőleg a toppon van. Én akkor is nagyon szerettem mikor még nem volt, azóta meg egyenesen imádom.


Motorikusan mindent meglehet venni normális áron. Semmi nem drága. Egy komplett vezérműszíj szett 23E-ftért láttam a bárdiba. Ez egy átlagos ár érte. A többi alkatrész sincs elszállva. Minden normális. Egy suzukihoz biztos olcsóbb de most nézünk egy renaultot ami átlag autónak felel meg ahhoz se találsz olcsobban. Tehát átlagosnak mondanám. Ha netán valami karosszéria elemet kéne cserélni, akkor talán azt nehezebben találsz.

Igazából minden kopó alkatrészt megfogsz tudni venni hozzá.


130-150nél 7.5. A mutató onnan nem mozdult. 90nel mentem akkor 5l. Még ha benyomod a tempomatot is akkor erre az értékre áll rá a mutató. Összességében fogyasztásra 8l mondanék. Max 10. Tényleg függ a vezetési stílustól, mert amugy 10l alatt nem állsz meg. megeszik 15-öt is ha úgy járkálsz vele. De cserébe megy is. Mikor megvettem úgy voltam vele ha sietek akkor egyen de megy is. Ha meg nem akkor lehet vele takarékosan is menni. Mégis ha úgy van előzés vagy bármi hirtelen felgyorsítás nem okoz gondot. De kisebb motorral nem érdemes megvenni. Azzal se fogsz kijönni olcsobban és nem megy jol.


Előző válaszolónak én is csúnyának találtam. Főleg a régebbieket. De amikor ezt az autót megnézzük élőbe, teljesen mást mutat élőbe. Oldalról se sehogy se. Kb első látásra szerelem volt. Főleg a szép bőr ülések. Aki erre azt mondja, hogy csúnya csak azért mond ilyet, mert még nem látott egyet élőbe. Ez az autó vonzza a tekinteteket. Nagyon megvagyok elégedve és tényleg strapabíró. Nem szerviz igényes. Az egész autón 4 apróbb helyen van rozsda. Többi makulátlan, ennyi év alatt pedig sokaknál van gond. De ez is csak az ajtónál. Ilyen, hogy küszöb stb nem rozsdásodik már csak azért sem mert műanyag :D


Igazi csajozós verda és ha rendbe tartod nem lesz vele gondod ezt garantálom.

2015. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!