Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Süllyesztett alufelnihez...

Süllyesztett alufelnihez milyen anya csavar kell? Többi lent!

Figyelt kérdés

Vettem egy alufelni szettet,csavarok nélkül kaptam és sajnos a gyári suzuki csavarok nem jók hozzá mert nem tudnám belehajtani ...keresgettem google-ban is de egyszerűen nem tudom h milyen kellene hozzá !

Ha valaki tudna nekem linkelni csavarokat amik jók lennének hozzá azt nagyon megköszönném !

98-as Suzuki Swift Szedánról van szó!



2015. jan. 16. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen az a süllyesztett felni?


Egyébként a csavar feje nem fér be a felni furatába?

Vagy nincs lyukon egyszerre az összes csavar?

Mert akkor más az osztóköre és átvágtak...

2015. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
beleférne csak akkor a kulcs nem férne be mellé !
2015. jan. 16. 11:20
 3/3 gabiari válasza:

Itt a megoldás:

[link]

vigyázz! Nme azért nem férsu hozzá a felnikulcsoddal, mert valaki elszúrta, hanem a rendszer bolondbiztos! Azt tapasztaltam, hogy a lemezfelnihez való anya nem elég menetszámmal fogta az orsót, mivel a puhább alumínium vastagabb konstrukciót igényel. Ezért a lyuk nagyobb, az anyán a kúp hosszabb, van olyan is amelyik nyúlványos befelé. Számold meg, legalább 8 menet fogjon!

2015. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!