Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő, mire egy igényeimn...

Mennyi idő, mire egy igényeimnek megfelelő új bmw-t, mercit összeraknak az igényeimnek megfelelően?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, megvan a pénz rá, a kalkulátorral kiválogatom a színeket és a belső borítást, minden féle extrát bele, ami szimpatikus...

Bemegyek a szalonba Budapesten, mennyi idő, mire az autót kézhez kapom?


2015. jan. 16. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egyedit kérsz úgy értem pl. lila kárpitot, egyedi külső színnel, akkor lehet 6 hónap, vagy 1 év is akár.

De jellemzően 6 hónapon belül, ha gyári "különlegességeket" választasz.

Pl. BMW-nél Champagne bőrbelső, Tanzine külsővel, vagy Mercinél a Designo bőrkárpit valami egyedi színbe.

De aszem BMW-nél bármilyen színt kikevernek neked, még egy 320d-re is, ami nem "sértő". Tehát ilyen rózsaszínt nem biztos hogy ajánlanak.

2015. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gyári dolgokra gondoltam, de 6 hónap?? Az rendeteg idő!

És van bármi garancia, hogy ennyi időn belül elkészülnek vele és hibátlanul fog működni minden része?

Kifizet az ember 30-40 milliót álmai autójára, és fél évet kell várnia rá... Nem semmi.

2015. jan. 16. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
annak idején éveket kellett várni egy rossz trabantra,vagy wartburga...pedig ott még extra lista sem volt....és a végén még így is lehet,hogy nem is olyan színben kapta az ember amilyennel rendelte.....
2015. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb három hónap. VW-nél legalábbis ennyi lett volna nekem az új Polo. Mai világban ez elég nagy vicc, amikor naponta több száz autót tud legyártani a gyártósor a szállítás meg max egy hónap.
2015. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, egyedi autóra inkább várok akár fél évet is, legalább tuti nem jön még egy ugyanolyan színű szemben, mert mintha én terveztem volna, nekem ennyit megér, aki meg türelmetlen azonnal kihozhat egyet a raktárkészletről.
2015. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"a szállítás meg max egy hónap."


Csúnya lenne ha Münchenből egy hónap alatt érne ide egy kamion 8-10 autóval :-)


Amúgy reális a tipp, márkától és felszereltségi szinttől függően 3-6 hónap.

2015. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Mai világban ez elég nagy vicc, amikor naponta több száz autót tud legyártani a gyártósor a szállítás meg max egy hónap."


Az oké, hogy a gyártósor kiokád napi 100 autót. De ha előtted már megrendeltek az adott modellből 4700-at és a tied a 4701. megrendelés, akkor az bizony csak a 48. napon gurul le a sorról. És akkor onnan még pár dolog, kis utazás bla bla bla..


Viszont a győri Audi is átlag napi 370-380 autót legyárt, szóval valszeg sokkal többen rendelnek egy olcsóbb és népszerűbb típusból. Na ezért kell várni.

2015. jan. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!