Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 SW hangszóró...

Peugeot 307 SW hangszóró rezonanciáját megszüntetése?

Figyelt kérdés
2004-es Peugeot 307 sw autóról lenne szó a hangszórói siralmasan szólnak, gondoltam új hangszórókra de előtte még kellene csinálni valamit a rezonanciájával.Mivel kellene megszüntetni a rezgést ?

2015. jan. 18. 01:51
 1/10 szántóvető ***** válasza:
az alapgondolatod jó,a régit hajítsd ki a francba.ezt a rezgés dolgot nem értem.mi akar ez lenni?torzít a régi hangszóró?
2015. jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

én sem értem,maga a hangszóró rezeg?

akkor meg kell húzni a csavarjait,ha meg nem az akkor meg írd le világosabban.

2015. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egész ajtó rezeg,csörög mindent csinál amit nem kellene.
2015. jan. 18. 20:54
 4/10 szántóvető ***** válasza:
:D
2015. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nyilván csak akkor ha felhangosítom akkor rezeg az ajtó és az kb hangosabb a gagyi hangszóróknál :D
2015. jan. 18. 21:00
 6/10 A kérdező kommentje:
gondoltam bitumenlapra de azt mondták hogy nagy nyári melegben leolvad az aljába
2015. jan. 18. 21:04
 7/10 dirtboy ***** válasza:

Pedig bitumen lap kell,ha normálisan rakod fel és előtte zsírtalanítod a lemezeket akkor nem fog leválni nyáron sem.

Elég erősen ragad amúgy hozzá,kézzel sem bírod leszedni ha jól tetted fel.

Ezen felül még meg kell nézni nincs e az ajtóban egyéb zajforrás ami rezonálhat.

2015. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt csak olvastam egy 307-es topikban hogy a gyári hangszóró műanyag házas és az is rezeg nagyobb hangnál.Még gondoltam hang elnyelő szivacsra.A bitumen lapra azt írták hogy nehéz így az autó lassabb lesz.
2015. jan. 18. 22:54
 9/10 dirtboy ***** válasza:

Nyilván az az 1-1,5kikó bitumenlap fog majd vissza,de van megoldás,fogyj le annyit mint a bitumanlap súja és máris jó. Ha meg még többet fogysz akkor már dragversenyre is mehetsz.

De most komolyan,ez vicc volt amit írtál,remélem nem volt komoly.


Textilt ne rakj be mert az megtartja a vizet aztán szétrohasztja az ajtódat.

Bitu lap nem ázik el,nem tart vizet.

2015. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké már neki is fogok a diétának :DDD köszönöm a választ akkor bitumenlap mellett döntök :)
2015. jan. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!