Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómániások! Normális dolog,...

Autómániások! Normális dolog, hogy szinte fájdalmat érzek, ha koszos az autóm?

Figyelt kérdés

Kb semeddig nem tudom elviselni, ha koszos az autóm. Esik egy kis eső, másnap tuti lemosom, ha munka után sötétben, akkor is. Belül ugyanez: hétvégén elmegyünk barátokkal, másnap az nálam egyértelmű autótakarítás, mert összetaposgálják a szőnyegeket, küszöböket.


Az időjárás jelentést kizárólag azért nézem, hogy kiderüljön, érdemes-e autót mosni, vagy holnap is esni fog.


Ja és kb bármikor úgy néz ki, mint az autókereskedők frissen kiglancolt, eladásra felkészített autói.


Ez már nagyon beteges? :D Más is van ezzel így?


2015. jan. 18. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez már szerintem beteges! De azért ne aggódj, én is hasonló cipőben járok, csak fordítva! Nekem akkor tetszik a legjobban a gépem, ha nyakig sáros. Ja, ez egy Land Rover :)
2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően tisztán tartom az autót, de nem ennyire mániákusan. Az csak egy gép, az a dolga, hogy kiszolgáljon engem, nem én élek érte. Akkor mosom le, ha van időm. Neked ez már kényszercselekvés szerintem, de ha így érzed jól magad, engem aztán nem érdekel :)
2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj, ha koszos, szinte sajnálom szegénykét :) Én is nézem az időjárás jelentést, hogy mikor menjek mosatni.

De azért ennyire nem vagyok mániás :)

2015. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pontosan így vagyok.

Hétvégén van időm/lehetőségem kocsit mosni. Az első 2 évben szinte minden hétvégén külön program volt az autómosás. Télen, a sáros fölfröcskölt sós trutyit mosom le, nyáron a rengeteg döglött bogarat a kocsi elejéről.

Mostanra azért meg tudom állni, hogy néha egy, esetleg két hétvége is kimarad. De a szőnyegeket akkor is kirázom, ha csak egy kis koszt látok rajtuk. :)

2015. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem ha tiszta az autó, de azért ez már túlzás.
2015. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Garázsban áll az autó, de több vizet kap, mint a szabad ég alatt álló társai, mert annyit mossák. Nem tesz jót az autónak az sem, ha túl koszos, de a folyamatos mosogatás sem.
2015. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!