Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről behozott autót...

Külföldről behozott autót vásárlok, a régi kocsim beszámításra kerül. A nepper megígérte, hogy elintéz minden papírmunkát, nekem csak fizetnem kell. Milyen okmányokat és papírokat kell megkapnom tőle az autó átvételekor?

Figyelt kérdés
Nem szeretném,ha később valamelyik hivatal keresne rajtam valami papírt amit most nem kapok meg!Én leszek ennek az autónak az első magyarországi tulajdonosa.Azt tudom,hogy a régi autómat az adásvételi szerződéssel az okmányirodában 5 napon belül le kell jelentenem,hogy eladtam!
2015. jan. 18. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Néhány számlát fogsz kapni (jó esetben), és egy a nevedre szóló forgalmi engedélyt. Esetleg még egy példányt az adásvételiből...

A törzskönyvet postán kapod meg.


A eladást csak elméletben kell bejelentened, a gyakorlatban magasról tesznek rá az okmányirodában.

2015. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!