Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F-nél miért nem...

Opel Astra F-nél miért nem zár a tanksapka ajtaja normálisan?

Figyelt kérdés
Mindig marad 1-2 cm hely, ahol persze befolyik a víz. Elkezdett rozsdásodni is emiatt belülről. Tud valaki valamilyen megoldást? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 19. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Hasonló, mint a képen.

2015. jan. 19. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom valami rugós, esetleg rugalmas alkatváltozáson alapuló rögzítése van, ami eltört, elfáradt. Szemrevételezés sokat segíthet. Kilakatoltatod és raksz rá egy újat. Szerintem 2000 ft betakarja az egész szerkezetet ajtóval együtt újonnan
2015. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, ugyancsak F Astrával (1.4Si). Konkrétan körberohadt a tanknyílás körül, de olyan fain minőségű német festékkel kenték le a gyárban, hogy nem is látszott, míg hüvelykujjal be nem rogyasztottam. Egy lakatolás segített rajta, egy huszasból megcsinálták a két első toronnyal együtt.
2015. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

F astráknál gyakori betegség az hogy ott szeretnek elkopni, kirohadni. Nekem is ilyen bajom volt vele, még a festék is felhólyagosodott körülötte. Ugye ki kellett volna lakatolni az egészet, de mivel nagyon nem akartam már költeni rá, így egy haverral lecsiszoltuk körülötte befújtuk alapozóval majd ráment a festés mivel az autóm egyszerű piros volt így kaptam hozzá hamar festéket, és vettünk rá új tanksapka fedelet bontásból így azt is lecseréltük mert az még nem volt így kikopva és körülötte a kis nyílást úgy oldottuk meg hogy egy nagy gumi csíkot ragasztottunk köré így igaz nem volt a legesztétikusabb de kívülről úgysem látta a kutya sem így legalább picit feszült is rajta és nem nyilt ki magától.

Azért csináltuk meg így mert nem akartam rákölteni 20-25 ezer forintot a szerelésre mivel már tervbe volt hogy átveszem bátyám passatját mert ő új autót akart venni, és így az opelt a húgom örökölte volna, de mivel neki nem kellett, így eladtam egy szerelőnek aki kifejezetten leharcolt állapotban keresett ilyen autókat mert hobbija volt az autók felújítása, és magának is akart egyet.

2015. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!