Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülye ötlet? (kulcstartó...

Hülye ötlet? (kulcstartó gravírozás)

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam, hogy gravíroztatok kulcstartót, amin rajta van az autó emblémája, pl. Egy kulcsban, vagy valamilyen szerszámban esetleg autó alkatrészben vagy valami ilyesmi. Ajándékba adnám, de nem szeretnék szokványosat, ezért gondoltam erre. Vélemények?
2015. jan. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó :)
2015. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem hagyták, hogy opel jelet gravíroztassak egy sörös korsóra, mert az lett volna a 30 nullája, mivel jogvédett a jel...
2015. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én erre nem is gondoltam, hogy nem gravírozzák bele, mert jogvédett... Azért megpróbálkozok, hátha.. De valószínűleg mást kell akkor kitalálnom
2015. jan. 19. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
ha USB-s rádiója ven vegyél neki pendriveot, ebayen láttam VW-s, KIA-s darabokat is
2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet :D
2015. jan. 19. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!