Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy olyan kérdésem.2000-...

Robert 77 kérdése:

Lenne egy olyan kérdésem.2000-es kiadású swiftemre szeretnék alufelniket. Az eredeti tőcsavarokra rá tudom rakni vagy variálni kell vele? Úgy értem, hogy elég hosszúak? És ha nem akkor tő csavarokat kell cserélni vagy vannak speckó anyák hozzá?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a felnitől függ, úgyis osztókör alapján kell választani, akkor meg már valószínű felmegy. De mikor mész megnézni viszel egy csavart és belepróbálod.
2015. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felnik meg jöttek.Neten rendeltem őket.És szuperul rá is mennek de a gumi ugyebár szélesebb így az érni fogja a lengés csillapítót.Kell szereznem nyomtáv szélesítő pogácsákat.Na meg akkor hosszabb tő csavarokat is.
2015. jan. 22. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!