Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 1.9 TDi Nem forog a...

Audi 80 1.9 TDi Nem forog a motor. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek! Az a problemam hogy parnapja mikor beultem a kocsiba es elindultam eszre vettem hogy nincs ereje, 2esben letopsva alig vanszorgott a fordulatszam felfele a tobbi fokozatrol nem is beszelve...Az egyik kanyarnal lefulladt a kocsi mint mikor kifogy az uzemanyag, de az volt benne mert az elott tankoltam 5000ert. Megprobaltam beinditani nem nagyon jott ossze csak kettesbe ratekertem is beindult. Utana hazafele tartottam volna de vegleg megallt alattam. Hazavontattam haverral madj ott hagytam mert nem volt ido 00elvinni szerelohoz.


A mai nap megprobaltam megint beinditani elsore beindult kb 600on dadogott. 2. inditasra mar a motort se tekerte meg. Mi lehet a gond? Elfogom vinni szerelohoz csak kivancsi vagyok hogy mi baja lehet meg hogy mekkora osszegre szamitsak..


Koszi a segitseget elore mindenkinek!!



2015. jan. 20. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt lehet hogy több probléma is van. A lefulladásra, és a vánszorgásra, én adagoló körül keresném a hibát. Volt vezérműszíj cserélve az autón? Mert ha igen lehet nem megfelelő az előtöltése és ezért nem megy jól. Ha az adagolónál minden rendben akkor lehet menni tovább. Gondolok itt a befecskendezőkre. A turbót azért nem mondanám mert azt mondtad hogy lefulladt mintha nem kapna anyagot. Ha a turbó nem jó akkor csak meggyengül az autó. Arra hogy nem indul vagy akkumulátor, vagy önindító hibát tippelnék esetleg valahol kontakt hibát.
2015. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!