Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek az autónak körülbelül...

Ennek az autónak körülbelül milyen szerviz igénye van, drágák hozzá az alkatrészek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem első autónak kell egy 18 évesnek típusú kamu kérdés :)

Felesleges behozatni az USA-ból, mert itt is kapható lesz. Ennek megfelelően az alkatrészellátását is biztosítani fogják. Így sem hinném, hogy olcsó lenne fenntartani, de aki kiperkál érte 14-15 milliót, az ezen nem fog fennakadni.

2015. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha vettél volna fáradtságot hogy elolvasod a hirdetést észrevetted volna hogy ez magyar okmányokkal együtt kerül ennyibe. Természetesen az érdekelne hogy árkategóriájában mennyire jó vétel, mennyire olcsó fenntartani, stb.
2015. jan. 21. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Vettem a fáradtságot. Onnan tudom, hogy még ott pihen az USA-ban.

Azért kellene megvárni az európai és azon belül is magyarországi (vagy ausztriai) forgalmazást, hogy biztosan legyen garancia (és ne "megoldható" legyen), és az alkatrészek is elég olcsók legyenek hozzá. Mert akkor ha forgalmazzák, már nagy tételben hozzák az alkatrészeket is, ami olcsóbbá teszi őket. Lehet, hogy maga az autó is valamivel olcsóbb lesz, ha nagyobb tételben hajózzák be.

Pár év alatt elég elterjedtek lesznek (főleg amikor már használtan is lehet majd őket kapni féláron), akkor még olcsóbbak lesznek az alkatrészek (cserébe nem lesz ritkaság).

2015. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én nem értek a Mustangokhoz, csak az alábbi sztorit tudom elmesélni.


Egyik barátomnak egy 2010-es V6-os Mustangja van, amikor anno vette az én szerelőm nézte át, hogy mégis milyen állapotú. Ha jól emlékszem akkor azt mondta a szerelő, hogy ez műszakilag elégg megegyezik a Mondeo-val, talán az ST-ben van hasonló vagy ugyanilyen motor, erre most nem mernék megesküdni. Ebből kiindulva valószínűleg nem horror a fenntartása, már ha a tankolást nem számítjuk.


Én kipróbáltam, nem rossz vezetni, de nekem a 3-as BMW-m nagyobb élményt ad vezetésre, bár tény, hogy a Mustang jóval feltünőbb.

2015. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!