Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw sharan 2004 párásodik az...

Vw sharan 2004 párásodik az ablak többi lent?!

Figyelt kérdés
Nekem egy vw Sharan 2004 es évjáratú autóm van nagyon parasodik az összes ablak páramentesítő szert használok azzal tűrhető de nem jó! Ha be kapcsolom a fűtés azzonal beparasodik minden ha a hideget akkor is ugy lehet eltűrni hogy automatara teszem a fűtést es a szelvedő fűtőszálat is be kapcsolom úgy fogjuk ra Jó spray vel! Mi től lehet? klímabox kondenzvíz-levezető je talán eldugult? Hogy tudom megnézni házilag esetleg az eldugult részt ki tisztítani?  Pollen szűrő csere nem rég volt rajta és nem belső keringetéssel megy a fűtés!  

2015. jan. 22. 08:34
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
Esetleg nincs valahol beázva, átnedvesedve a lábtérnél a kárpit?
2015. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trafó1 ***** válasza:
A fűtésnél ne a belsőlevegő keringetést hanem a külső levegő beengedése és fűtése funkciót válaszd.
2015. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold be hozzá a klímát egy kicsit, egyből lekapja a párát. Valamint klímaszűrőcsere és klímatisztítás szakműhelyben, nem ilyen házi belógatós sz*rok
2015. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

belső keringtetés nem aktív? Mert akkor bizony lehet.

Ha kicsit megnyitod az ablakot, eltűníik a pára?

2015. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs be kapcsolva a belső keringetés! Még nem néztem hogy be van e nedvesedve mindjárt meg nézem! Klíma nem működik valamiért nem volt időm meg nézetetni! Ugy tűrhető a szélvedő ha spray páramentesítő csak a szélvedőre a fűtőszálat be kapcsolom és kicsit lehuzni az első két ablakot fűtést ha az ablakra állítom azonnal kezd párásodni az oldalsó ablakok meg akármit csinálok párásodik ha lefujom azokat is spray vel akkor az összes párásodik! Nincs semmilyen módszer házilag meg nézem vagy javitsak rajta vagy hasonló? Köszönöm az eddigi válaszoloknak de várom a többit Köszi!
2015. jan. 22. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire párásodik akkor az tuti beázás lesz. A Sharannál a tetőablak vízelvezetője szokott problémás lenni, a többi VWnél meg a tűzfal felől szokott beázás előfordulni. Első körben én is a kárpitokat nézném végig, főleg a padlókárpitot, mert az elég sok vizet fel tud venni viszonylag észrevétlenül.
2015. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezeket a vízelvezető a tűzfalat hol találom Hogy tudnám meg nézni tesztelni Köszi a segítséget előre is!
2015. jan. 22. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy beázás, mégpedig a ventilátor körül.
2015. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem ugyanez van. A szerelő szerint a fűtésradiátor elengedi a vizet. Állítólag típushiba. A cseréje macerás mert ki kell bontani a műszerfalat.
2016. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!