Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukósisak plexi sötétítés?

Bukósisak plexi sötétítés?

Figyelt kérdés
A bukómhoz nem találtam sötét plexit , de ha lenne is, nem vallalható áron. A kérdésem az, hogy lehet-e valahogy sötétíteni?
2015. jan. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Fóliával biztosan, csak utána kell nézni, hogy milyen fólia engedélyezett (ha engedik egyáltalán lesötétíteni).
2015. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze.Ugyan az a mese,mint az autók ablaksötétítése.Sőt így még sokkal olcsóbban kijössz,választhatsz fólia színt is és sötétséget is(70-5%-ig).Szerintem 1.500Ft-bol megúszod.Nekem az autón a stoplámpákat 3.000-ért sötétítették a kettöt.
2015. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, köszönöm a válaszokat!

Esetleg tudtok tanacsod adni, hogy hol, milyen néven, milyet fóliát keressek?

2015. jan. 23. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jöt be a sötétített plexi közúton, főleg a Bükkben és Mátrában volt szopás amikor árnyékosabbb helyen vezetett az út. Annyira rossz, "kontrasztos" volt a kilátás, hogy engem már zavart. Nekem az jött be, úgyhogy beépített napszemüveges bukót vettem és ott "ki tudom kapcsolni" a sötétítést ha nem kell. A HRigen viszont napfényes délután jó volt az "iridium" plexis sisak ( nekem csak itt tűnt előnyösnek )


Ha mindenképpen sötétíteni akarsz akkor vegyél sötőt plexit ( tudom ,drága - szerintem is ) én nem gányolnák mindenféle fóliát a rostélyra.

2015. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen SkyFol vagy LLumar fóliával fóliáztass.

Itt a színskála százaléknak megfelelően: [link]

Én plexire nem ajánlok 20%-nál sötétebbet,mert szürkületben már nem fogsz látni rendesen vele.

Nekem az autón(kivéve elől) 5%-os van ami teljesen sötét és a középső visszapillantót legtöbbször nem is tudom használni csak erős napsütésben.Öngyilkosság lenne 15%-nál nagyobbat sötétíteni.

2-es válaszoló voltam megint :D

2015. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem, hogy inkább hagyom, mivel este eleg sokat vezetek, és gyakorlatilag nincs szükségem a sötétítésre, csak azért akartam, mert mutatós. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 26. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!