Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek menyi idöbe kerül...

Nandorka kérdése:

Szerintetek menyi idöbe kerül egy szerelönek ki cserélni a vezérmüszij szakadása utan ha a szelep el görbült stb?

Figyelt kérdés
mert gyorsba kellene az auto és ma vittem el
2015. jan. 24. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy het. Nem csak szelepet kell cserelni.

Mindent kimerni amin erohatas volt.

Hajtokar zomulhet es gorbulhet, dugo reedhet, szelep ha kuka akkor 99% vezeto csere azt bedorzsarazni majd a feszket ujramarni mert vezeto sajtolas utan tuti nem lesz centrikus a furat.

Sok sok sok dolog van amit ha nem mernek ki akkor oroszrulett meddig lesz jo a motor.

2015. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert a szij nem el szakad sztem átt fordult olyan nem lehet hogy kiseb dolgot kell csak ki cserélnio? vagy esetleg a szelepeket vagy a fötengelyt???
2015. jan. 24. 00:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És a szerelőd nem tud magyarul? Azaz mondjuk pl. megkérdezhetnéd tőle, hogy mikorra lesz kész?
2015. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__651..


Lényegében ugyanazt a kérdést fölösleges többször feltenni, főleg megválaszolhatatlanul.

2015. jan. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-5 óra hossza alatt ki lehet. persze csak akkor, ha a szerelőnek van kedve hozzá, vagy éppen nem tartják fönt beszélgetéssel a többi kuncsaft stb. Ha nincs kedve játszani vele, akkor csak másnap délutánra lesz meg. felénk legalábbis így van. vannak hipp- hopp szerelők és vannak ráérős szerelők is. nem tudom, hogy a te szerelőd melyik tipus.
2015. jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A másik kérdésnél pedig Wadmalac teljesen korrektül megválaszolta.

Ha már a szelep görbült akkor nagyon szerencsés nem lehetsz, az nem magától görbül el. Ha már levették a hengerfejet, akkor illik elvinni gépmunkára, mert egyáltalán nem biztos, hogy ha visszarakják akkor jó is lesz.

Ha elment a szelep, akkor tuti kapott a szelepemelő, rosszabb esetben a vezérműtengely is csere, lényegében olcsóbb venni egy bontott hengerfejet.


A 150 000-res ár sem feltétlen lehúzás, még bontott esetén sem.

2015. jan. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bzmeg most elszakadt vagy nemszakadt döntsükmár el
2015. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát jah, egy hétig ne számolj az autóval és még így se mondanám hogy pesszimista vagyok. Ha összegányolt munkát akarsz akkor 2 nap is elég lehet, de valami időzített bomba maradni fog a motorban. Persze elméletileg elég lehet egy nap is, de akkor mindennek meg kell lennie a munkához, a szerelő pedig addig nem is beszélhet másik ügyféllel és még gépműhelye is van. Na szóval az 1 napos munka mese habbal, még akkor is ha nem egy kutyaütő szerelőről van szó.
2015. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttam a másik kérdést, hát én egy 91-es Passatra már nem költnék ennyit, hanem vennék egy másikat, vagy vennék ebbe egy komplett használt motort, olcsóbban ráadásul.
2015. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!