Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjáró hobbi célra?

Terepjáró hobbi célra?

Figyelt kérdés

Tehát hobbi célra meg somogybabodra a dagonyàba. Egy ilyen jól bírná [link]


Volkswagen 1,6os dízel. Azt hallottam a dagonyába jobb a dízel. Vagy mit ajànlanátok max 400-ért?



2015. jan. 24. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez elég jól néz ki, és nemigen vall szégyent terepen. Én is a dizelt preferálom terepen, hiszen ha mondjuk sárba ragadsz akkor nem kell pörgetned a motort, mint a benzinesnél hoyg kigyere (aztán csak mégjobban elásod magad), hanem nyomatékból kitudsz jönni. De attól még egy Lada Niva is jó lehet, ha valamiért mégsem kell a Suzuki.
2015. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már holnap indulnál offroadozni, hogy megint kiírtad?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__651..

2015. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Játszós autónak tökéletes. Kellően elő is van készítve már és úgy tűnik nincs szétrohadva sem. A könnyű súly és a rövid tengelytáv szintén előnyére válik. Egy bukócső azért nem ártana rá. Arra azért készülj fel, hogy ez a játék egy pénztemető. Mindig kell valami több, jobb az autóra :)
2015. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is plusz ha kivezetem felülre a kipufogót meg a légszűrőt( vagy nem ezeket szokták kivezetni?)
2015. jan. 24. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
A kipufogót nem kell, csak a légbeszívó csövet (snorkel), hogy komolyabb vízen is áttudjon menni. Ebből a szempontból jobb a dízel, kevesebb dolog tud beázni rajta.
2015. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hmm köszi ilyen dogokban írhatok neked majd pm-et?
2015. jan. 24. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz, bár nem vagyok igazi off road-os. Van terepjáróm, meg volt is néhány már, de ritkán szoktam csak hobbiból csapatni vele, babodra meg egyáltalán nem járok. Általában veszek egy lepukkant ócskavasat, szépen, kényelmesen felújítom, aztán meg sajnálom durva terepeken szétbaltázni :)
2015. jan. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg a hozzáértőket, nagyon segítőkészek: www.fb.com/I.love.Somogybabod
2015. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!