Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség kellene? Opel Astra...

Segítség kellene? Opel Astra 1992-es.

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a probléma a kocsival, hogy ha esik az eső vagy párás az idő akkor a világ összes kincséért sem képes elindulni viszont ha jó idő van akkor pöc röf teljesen tanácstalan vagyok beázásnak nincs nyoma meg semmi rendelleneset nem találtam valakinek valami ötlet esetleg járt már így valaki ?
2015. jan. 24. 14:39
 1/4 szántóvető ***** válasza:
régen jártam így,igaz nem opellel.gyújtáskábel csere segített,a régi elöregedett és áthúzott.mikor nem indul akkor hajszárítózd végig a kábeleket+a gyújtáselosztót.ha utána indul rendesen akkor biztos hogy ez a hiba.ha nem,akkor valami más..
2015. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először az elosztót nézetném/nézném meg (repedt koszos), majd a kábeleket és a trafót. Ha ez mind jó akkor az összes többi elektronikát
2015. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este, ha sikerül beindítani a motort, akkor könnyebb látni a kábelek hol húznak át. Ha nem figyelhető meg áthúzás, vizet kell permetezni az elektromos részekhez. Nem kell az egész motorteret elárasztani.
2015. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget! :)
2015. jan. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!