Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 525i vélemények?

Bmw 525i vélemények?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az en e34sm egy szarkupac volt, de szerettem. Mire vagy kíváncsi?
2015. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez nálam, nekem is 525i E34 van, rom az egész, de a váltó és a motor mint a svájci óra mai napig.
2015. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért rom? Mi romlik benne? Engem is érdekelne...
2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek azok az emberek akiknek menő bmw kell és egy fillérük sincs rá.

Kis hibát figyelmen kívül hagyják és abból lesz a nagy.

Csírájában kell elfolytani.

A BMW nem való olyan embereknek akik csak használják az autót. Szeretni kell és foglalkozni vele.

2015. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nekem van az E34 mellett egy fiatalabb, patika állapotú Audim is, és megtehetném, hogy rendbe rakjam a BMW-t, csakhogy nincs értelme, még akkor sem lenne, hacsak az az egy autóm lenne. Nekem csak hobbiból kell, illetve jó néha második autónak, de amúgy senkinek sem ajánlok régi BMW-t, túl drága hozzájuk minden, és úgysem adják azt, amiről álmodik a vásárló.

Bár nem tiszta, hogy a kérdezőnek milyen évjáratú kell, mondjuk egy jobb állapotú E39-est már tudok ajánlani, az E60-as pedig a legjobb választás lenne, véleményem szerint.

2015. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
E39
2015. jan. 27. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvasgass:

[link]

2015. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A helyedben e46 330ci-t vennék és akkor biztosan nem lenne gondod! Aki meg azt írja, hogy sokat eszik az vegyen suzukit!
2015. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!