Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 1.8/2. 0 Benzines hibái?

Gyarmati1980 kérdése:

Mazda 6 1.8/2. 0 Benzines hibái?

Figyelt kérdés

Sziasztok használtautò vásárlás elött álok ès kèrnèm mazda6 tulajokat mik a hibái mire Kell odafigyelni autòt nèmetböl hoznám be nem tudok szerelöt Vinni Ott nèzetem meg de mindet nem tudom megnèzetni ezèrt magam akarom kiszürni melyiket èrdemes 1tulaj szervizkönyves müszakisat nèzegetek többnyire magánszemèlytöl? elöre is köszi az èrtelmes válaszokat

Ui:2500-3500 euroig



2015. jan. 28. 10:22
 1/1 krissztus ***** válasza:
nekem 1.8 van.benzines....rosszat nem tudok irni minden kocsinak van hibája,mazda is ilyen tipikus bajaik vannak pl , hátsó ajtózár rugo benne el tud patani , kopik a válto rész gombfej, katalizátor- lambdaszonda légtömegmérő ..ilyenekre figyelj oda , nem olcsók.
2015. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!