Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-2002 évjáratok közül az...

2000-2002 évjáratok közül az Audi A6 melyik motorral jobb? 1.9 TDI vagy 1.9 PD TDI? megbízhatóságilag gondolom, nem teljesítményileg. A 2.5ös motorról lebeszéltek. Vagy pedig Skoda superb-re gondoltam szintén 1.9 TDI motorral.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
a 2,5 v6-ról jól tették hogy lebeszéltek!az egy betegágy!az 1.9tdi egy őskövület,cserébe nagyon megbízható,viszont a superb-hez meg az a6-hoz borzasztóan karcsú,a nagy önsúly miatt!
2015. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanál? A mazda 6os szériáját néztem még.
2015. jan. 28. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lomha a Superb az 1.9-el egyáltalán. Nekem volt, tök normálisan lehet vele közlekedni. Nagyon megbízható, keveset eszik, jó motor. Nyilván nem ökörködésre találták ki, ez egy kényelmes utazóautó, ha egy sportos vadóc kell, akkor nagyköbcentis szívóbenzines. Én is egy M3-at akarok most.

Egyébként én is amikor vettem, volt még egy 6-os Mazda is, egy 100-assal olcsóbban. Végül a Superb lett. De a japán is jó gép. A6 sem rossz, viszont a Superb szerintem jobb.

2015. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!