Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 fényszóró hagyományos,...

Golf 4 fényszóró hagyományos, projektoros vagy xenonost érdemes vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy golf 4 autóm amibe kell vegyek 2db fényszórót. Lehetőségem van hagyományos halogén, parabolásat vennem kb 20e ft-ből. B esetben van utángyártott projektoros amibe még nem lehetne xenont rakni de elv jobb lehet a vetítési képe. Végül van a xenonos ami vagy 80e ft ba kerül mire megveszek hozzá mindent. Fontos nekem hogy jól lássak és hogy legális legyen mert évi 40-50e km megyek a kocsival... Mit tanácsoltok van annyival erősebb és jobb a xenon? A gyári golf halogénnel mennyire lehet látni?

2015. jan. 29. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A hagyomanyos, golf 4 esem van, allandoan lampaznak-hogy vegyem le a hosszu-fazist, pedig roviddel megyek, tehat nagyon jo a hagyomanyos! :)) hjah.. amikor visszalampazok husszuval meglepodnek:))
2015. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első, esetleg be kellene állíttatni...


Egyébként arra én is kíváncsi lennék, hogy a projektoros mennyivel jobb, mint a sima. A xenon sokkal jobb az tény. Elvileg volt G4 xenonos, úgyhogy nem baszogathatnak, viszont kell hozzá lámpamosó és automatikus magasságállítás is. Az is megvan 80.000ból?

2015. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most egy utángyártott projektoros (így vettem az autót) van amivel konkértan nem látok semmit mert nem merek belerakni xenont. 75-ből kapnék egy olyan gyári lámpatestet amihez jár a gyári trafó izzó, kábelkorbács. A fényszóró mosót pár száz forintból meg tudom oldani. A lényeg hogy legyen az mindegy, hogy mennyire működik jól (2db ablakmosó spricnit) rákötök a rendes ablakmosó motorra. A szintező van az autóba ami induláskor fel le megy, majd beáll középértékre. (Szintezni útközben már nm teszi ....
2015. jan. 29. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
# 1 Majd ha jössz szembe rád tolom a bi-xenont aztán te fogsz meglepődni. Állíttasd be !
2015. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor elv bőven elég a hagyományos halogén lámpa?
2015. febr. 11. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere a Bi Xenonoddal majd a kamionból rád tolom a fényhidat meg a többit megtudod milyen jó érzés mikor ki villan a kamion mint a karácsonyfa!
2023. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!