Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a 2 éves tesóm nevére...

Ha a 2 éves tesóm nevére vásárolok autót úgy az átiratás, adó stb. olcsóbb lesz?

Figyelt kérdés
Én 21/F vagyok, gyerekem nincs, első autó lesz.
2015. jan. 29. 20:20
 1/8 vatafak ***** válasza:
0%
sokkal olcsóbb ugyanis szerintem nem lehetséges ...
2015. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Semmivel sem lesz olcsóbb, csak jól megbonyolítod az életed. Az átíráshoz kell a gyámja, aki aláír helyette.

Miért gondolod, hogy az öcséd nevére írva bármi is olcsóbb lenne? Semmi alól nem lenne kibúvó akkor sem. Írasd a nevedre, és akkor előbb utóbb neked is lesz bónuszod.

2015. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
én elhiszem hogy mindenki spórolna ahol tudna......de hogy ez már hova fajul.....szerintem inkább írasd a szomszéd kutyájára..az a biztos!
2015. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SándorÚr ***** válasza:
89%
Gyermek kedvezményre gondoltál, vagy, hogy 6 éves kor alatt ingyenes? Ha így volna mindenki így csinálná. Ne bonyolítsd túl az a legegyszerűbb ha a te neveden van.
2015. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mi lenne olcsóbb? Annyi lesz a különbség, hogy a gyámja (szüleid) nélkül semmit sem tehetsz az autóval, nem adhatod el, ráadásul az esetleges büntetéseket ha nincs nyilatkozat ki vezette, a szüleiden fogják behajtani.
2015. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Szüleid nevére irasd inkább, kevesebb lesz a biztositás.
2015. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 b4r4thg ***** válasza:
0%
Tesód nevére nem fog menni :)
2015. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kell a szulö nevere irni, nekem ugy olcsobb volt, ha anya lett az uzembe tartó aki nyugdijas, igy jart ra kedvezmény, mind az atiras, mind a biztositas olcsobra jött ki :)
2015. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!