Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel G astra hőmérő probléma?

Opel G astra hőmérő probléma?

Figyelt kérdés
Opel G astra autómba pár napja észrevettem hogy a hőmérő túl sokat jelez a kelleténél. Pár napja még semmi baja nem volt, most a mai napon menet közbe 20-25 fok körüli értékeket mutatott ki folyamatosan, az autó garázsba volt amikor kiálltam vele még nem gyanakodtam mert többnyire mindig többet mutat és fokozatosan beszokott állni, viszont most állandóan 20 fok körüli értékeket mutat és nem értem mitől. Eddig nem csinált ilyet. Az autó kb 2 hónapja van nálunk nagyon nem ismerem még mi hol található, van róla könyvem de sajnos csak német nyelvű. Én arra tippelek hogy a belső hőmérsékletet mutatja valamiért a külső helyett, gondolom el lett állítódva véletlen valahol. Régebben F astrám volt, abba nem volt hőmérő így nem tudom hogy az autóknál ez a dolog mi fán terem hogy hol van a szenzor pontosan vagy mit kell állítani hogy működjön.
2015. jan. 30. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy használ de itt egy link

[link]

2015. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi amit válaszba adtál, bár a konkrét problémám ettől sajnos nincs megoldva, de amit linkeltél az nekem nagyon hasznos dolog, köszi szépen amint lesz időm áttanulmányozom részletesebben.
2015. jan. 30. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elromlott a hőmérséklet jeladó. Az első lökhárító rácsában találod, egy fekete érzékelő, két vezeték megy rá.
2015. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!