Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cbr 600 vagy suzuki drz 400 sm?

Cbr 600 vagy suzuki drz 400 sm?

Figyelt kérdés
Ezt a két motort nézegettem és nem tudok választani.Kérlek mondjatok tapasztalatokat mind két motorról!Cbr 600 azért tetszik mert eddig gyorsasági motorom volt meg igazából jobban el lehet menni túrázni vele mint a drz-vel jobban fel lehet dobozolni.A drz meg azért mert csak 400-as és akkora erő van benne,hogy az csoda meg barátok mondták h azt nem lehet tönkre vágni.Bár a túrázás kcsit szűkösebb lenne mert nem láttam még drzt feldobozolva vagy egyáltalán azt h lehet megoldani ha el akarok menni több napra csak nincs dobozom pakolni?? válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 30. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

cbr600-am volt...nem lehet azt sem hazavágni, csak érzéssel kell vele bánni. a jóminőségű olaj a lelke mindennek.

a suzukiról viszont csak hallottam, hogy soha nem romlik el, örök darab(persze ebbe is ENEOS 0W20 kell, akkor örökké megy...

a pakolás? hát az ügyesség, lelemény kérdése, passz...

2015. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
GSX-R 600, és mellé egy DRZ 400. De attól függ hogyan szeretnéd használni, ha az aszfaltról nem fogsz letérni, akkor maradj a sportmotornál szerintem. De ha ilyen nyugisabb motoros vagy akkor meg jobb választás neked a DRZ.
2015. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! és nem vagyok az a nagy száguldozós típus bár az aszfaltról se lépnék le! :D
2015. jan. 31. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!