Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mennyibe kerül egy bölcső...

Kb mennyibe kerül egy bölcső csere?

Figyelt kérdés

Van egy Golf 3-as kocsim. Most volt szervizben és szerelő szolt, hogy lassan cserélni kéne.


Viszont amikor elhoztam elfelejtettem árat kérni. Kb mennyibe kerül, ha anyag költséget nem nézünk?



2015. jan. 31. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy hogy nem nézed az anyag költséget:) egy másik bolcsöt kell venni, a helyére csavarozni, a sttabilizátort, kormányművet és egyéb futómű alkatrészeket visszarakni, figyel szerintem 20 körül+plusz az új bolcső ami megint csak 15-25 ezer forint:/
2015. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Bölcsőt már néztem, csak azt nem tudtam a szerelés mennyi lenne.. először horrorabb összegre számítottam.


Holnap megyek ismerősömhöz. Nála meg tudom nézni alulról a kocsit. Kíváncsi leszek, mert szerelő elég drasztikusan fogalmazott, de nem akarom elhinni :D

2015. febr. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!