Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyújtógyertyát ajánlaná...

Oszi001 kérdése:

Milyen gyújtógyertyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gyújtógyertya csere előtt állok Yamaha FZX 250 zeal (250 ccm , 4 ütem) tipusú motorom!Sajnos olyan gyertyát ami benne van nem találok sehol és nem tudom mekkora a hőértéke!Válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 31. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem találsz sehol? Írd meg hogy milyen gyertya kell bele gyárilag!
2015. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most jelen pillanatban NGK RS8 van benne!Hosszúmenetes,16-os kulcsal tudom kiszedni !
2015. febr. 1. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Az NGK nál a 8-as jelenti a hőértéket, tehát ha másik NGK-t teszel bele akkor annak is 8-asnak kell lennie.


Meg kell mérni hogy a gyertyának milyen a menetátmérője (10,12,14mm), a menethossza, és meg kell nézni hogy milyen az elektródakiképzése az alapján már lehet keresni.

2015. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. febr. 2. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
viszed a régi gyertyát a boltba és adnak olyat ami jó
2015. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos letölthetö a Service Manuál a netről beirod a keresőbe 250 zeal service......... Na ebbe benne lesz igaz nem magyarul
2017. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!