Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogó egész télen nem volt...

A robogó egész télen nem volt be indulva. Probálgattam tél vége felé de Csak pörgette a motort nem indult be. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lehet az aksi van le merülve. Ha igen azt, hogy nézzem meg? Akku folyadék tele van. Egy csepp töltő meg írtó drága ha meg veszem és nem ez a baja. Szóval akksi lehet?

2015. febr. 1. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Szerintem ott az üzemanyag ellátással lehet gond, valószínűleg a karburátor elkoszolódott, de könnyen lehet hogy eleve annyira túlszivattad, hogy már nem is fog beindulni.
2015. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szivató , ha kézi akkor nem ártana ráhúzni mert az életbe nem fog beindulni..., ha automata akkor ott már nagyobb a gond ha nem szív..., akksival semmi gond sincs
2015. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem terveztem szét kapni.Egyedül legalább is!Ez egy piaggio Sfera és gondoltam,hogy nem az akkumulátorral van baj de annyian mondták már,hogy EZÉRT megkellett kérdeznem.Ja nem vagyok hozzáértő azt tudom.De pont ezért vagyok itt.És Köszi a válaszokat.Ha megszívnám a benzink csövet az nem segítene?
2015. febr. 1. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Megszívnád a benzincsövet???!!! WTF?!


Szerintem ne nyúlj inkább ahhoz a motorhoz, kérj meg valakit aki látott már villáskulcsot, hogy nézze meg. Valószínűleg kiszáradt vagy eldugult a karburátor amúgy.


Légszűrőházba fújj hidegindítót, ha arra sem indul akkor mást ne próbálj inkább meg...

2015. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hehe...Törölték a kis beszélgetésünket.Nos részemről ennek Örülök!
2015. febr. 1. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy fest kiverte a kultúra a biztosítékot ;)
2015. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bizony!! :)
2015. febr. 7. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!