Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault thalia vezérlés...

Renault thalia vezérlés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
1.5dci szíj és vízpumpa csere esedékes és érdekel mennyiért csinálja egy szerelő. Vagy érdemes magamnak megcsinálni?

2015. febr. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A vezérmű készlet 20-45 ezer között van típustól függően, a vízpumpa pedig 10-20 ezer között, a munkadíjról pedig a szerelőt kérdezd.


Múlt évben csináltattam az 1.6 16V megane-omat, az SKF szett volt hozzá vízpumpával együtt 45 ezer, mert épp akció volt. A szerelő meg elkért 25-öt, de még pár apróságot is cserélt.

2015. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vazze Harkonnen, én eddig azt hittem, hogy szerelő vagy! :)
2015. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A vezérműszíj készlet teli ára 27 körül van (INA, Dayco) + a vízpumpa 12ezer. (Dolz)


A munkadíj kb ~ 15ezer


Ha abszolút nem értesz hozzá, akkor nem túl szerencsés hozzá állni, mert könnyen zsebbenyúlós lehet a történet, ha valamit nem jól raksz össze.


Egyébként az 1.5dci nem egy túl bonyolult motor.

- Vezérműtengely stiftes + jelölés is van.

- A pumpán jelölés van

- A Főtengelyen is van jelölés, + a nívópálca mellett van egy csavar, amit ki kell venni, és a célszerszámmal a lyukon keresztül lefixálni a lendkereket.


De mindent össze is festhetsz magadnak.

2015. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
annyira nem vészes akkor inkább szakemberre bízom. köszi a választ.
2015. febr. 2. 10:53
 5/6 A kérdező kommentje:

alkatrészek: 38.000

munkadíj : 15.000


most beszéltem egy műhellyel. ezt jól el találtad profi vagy.

2015. febr. 2. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok én profi, csak autószerelő ;)

2015. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!