Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetes kozben miket szoktatok...

Vezetes kozben miket szoktatok hallgatni?

Figyelt kérdés

Konkret szamokat vagy mixeket is mutathattok, vagy esetleg csak stilusokat, eloadokat.


Nekem attol fugg milyen kedvem van, szeretek neha hip hop-ra gengszterkedni a varosban de hosszabb utakon techno duborog. Aztan persze neha nagyon raflashelek valami top slagerre es akkor az vonyit egymas utan 20szor:D


2015. febr. 2. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Manowar, Judas Priest, ilyenek. Én ugyanis szeretek az autóban ZENÉT hallgatni.
2015. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy fix van: ZARDONIC & VOICIANS - Bring Back The Glory

egy kis ízelítő hozzá (ezen videó nézése közben akadtam rá): https://www.youtube.com/watch?v=w7gGraUOAZA

Amúgy van kb 200 szám a telefonon (bluetooth hangszóróra viszem ki a hangot, elég az), be van állítva a random lista. Van közte rap, pop, rock, heavy metal, elektronikus. Amúgy zenei mindenevő vagyok. :)

2015. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nigel Stately - Deep Cafe (összes) :)
2015. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BMW - Sorhat
2015. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!