Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma cseréltem fékbetéteket a...

Ma cseréltem fékbetéteket a jobb első keréken ( daewoo matiz), de nehezen tudom megforgatni a kereket, ez normális? A féknyereg dugattyúját is kiszedtem, megtisztítottam, de így is nehezen tudtam visszacsúsztatni a helyére . Annyira passzentos.

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az automata állítókán tudsz visszafelé tekerni? Mert elvileg ezek ahogy kopnak a betétek úgy állítódnak hozzá, hogy a fékhatás ugyan az legyen.
2015. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs automata állítóka rajta. 2000- es évj.
2015. febr. 3. 17:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy az állitóka az a 2 csavar lenne , amin porvédő gumi van?(féknyergen)
2015. febr. 3. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Dugattyú kiszerelés után légtelenítetted-e? Ha nem, tedd meg, mert beszorítottál oda egy csomó levegőt.
2015. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt meg nem mondom neked, nem ilyen autóm van, de szerintem csavarj rajta, ha jobb lesz, akkor az az állítója
2015. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már az nem normális, hogy csak az egyik keréken cserélted. Párban illett volna.
2015. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Holnap cserélem a másik oldalon is.De a kérdésem szempontjából szerintem ez lényegtelen is.


Levegőt kiengedtem a rendszerből.

2015. febr. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!