Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Autocentrum Kuplung" Vélemény...

"Autocentrum Kuplung" Vélemények, Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2003-as Avensis 2.0 D-4D kocsim. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy éve vettem meg úgy áron alul, hogy "leszedtük a műszerfalat és visszaállt véletlenül az óra 100.000Km-re". Mindezek ellenére megvettem mert patika állapotú, full extrás. Azóta sincs semmi probléma azt leszámítva hogy 20.000 km után elkezdett csúszni a kupplung, tehát cserélni kell. Viszont azt a kettős tömegűvel illik. A Bárdinál egy 400 pisztoly orrú Mátyásba kerül, ismerősöm akciójával is 285e a szett. Na most találtam a neten ezt az "Autocentrum Kuplung" honlapot ahol a Bárdiautóval megegyező cikkszámú (plusz kinyomócsapággyal),(mert a bárdinál az nem jár hozzá) komplett szettet 190e bruttó áron számlával, garanciával. Előre semmi kép sem utalnék.A kérdésem tehát a következő: Milyen cég ez a "Autocentrum Kuplung" megbízható? Nem hamisítványt árulnak? Nem fekete listás a cég??? Válaszokat előre is köszönöm. Jöhetnek a "vegyél kecskét inkább" válaszok is, mert szeretek röhögni, de elsősorban komoly tapasztalatokra lennék kíváncsi.



#kuplung #Toyota Avensis #Autocentrum Kuplung
2015. febr. 3. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Neten nézz utána a cégnek, előre senkinek nem utalnék!
2015. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!