Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM6-os blokkra AIRSAL RACING...

AM6-os blokkra AIRSAL RACING 77, vagy ATHENA RACING 70?

Figyelt kérdés
Tudom hogy karburátort STB.-t is kell cserélni nem az a lényeg. EZ a kettő ugyan olyan árban van, az ATHENA-hoz van leírás, és állítólag 17-18 LE jó beállítással. Az AIRSAL közel 80-as hengere erősebb? ÉS AMI MÉG FONTOS: Az ATHENA-ra azt írják aránylag hosszú az élettartama. Az AIRSAl-hoz nincs leírás, ez mennyi ideig bírja vajon és erősebb-e?

2015. febr. 5. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. febr. 5. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:
nemtom h alu vagy vas, de en szerintem az athena jobb minosegu, erosebb cucc
2015. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a 17-18 lóerő akkor fog kijönni belőle, ha az ajánlott kipufogót meg karbit is megveszed mellé, ők ezt értik "beállítás" alatt... egyébként minél erősebb/pörgősebb egy szett, annál inkább szart se fog érni gyári kipufogóval, mert csak fojtani fogja a rosszul hangolt rezó, mivel a gyári henger jóval alacsonyabb fordulaton dolgozik, mint a tuning, és a gyári rezó a gyári hengerhez lett hangolva, nem a tuninghoz...
2015. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen nem gyári kipufogóval, meg karburátorral használnám. Terveztetni kell egy rezót rá meg egy nagyobb karbit venni.
2015. febr. 6. 14:30
 5/5 feco14 válasza:
Attól függ,az biztos hogy az airsal az alu mert nekem is 70-es alu henger volt,nikacilos.De az a henger tuning tuning de az inkább a minden napokra alkalmasabb mint az athena.Az athena pörgősebb többet is pörög a 77 ccm-es airsal az 14 körül forog fullra minden tuning cuccal de az athena 15-öt kényelmesen.Ez a te választásod attól függ melyikhez mennyi dolog van az airsal-hoz tuti van dugó szett 15 ezerér de athena-hoz nem láttam még.De minden esetre nekem inkább athenam.Meg 77 ccm-hez erősített főtengely már elkell de a a sima 70-eshez szerintem bőven elég egy erősített hajtókarszett is.80-as többet is fog enni de nyomatékosabb is lesz a motor valamivel.
2015. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!