Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 2-re van értelme...

Vw golf 2-re van értelme sport kipufogó dobot tetetni? Mennyibe kerülne és milyet kell vennem hozzá?

Figyelt kérdés

Elég gyenge autó, nem akarom, hogy hangos legyen, csak szépen szóljon!

Van értelme lecserélni?

Frissen lett fújva az egész autó, elég csúnya a gyári korrodált kipufogó vég...

Milyet kell venni rá és milyen árban mennek?

Mennyiért cserélik kb?

Bármilyen fajtát rá lehet teteni?


Ti költenétek ilyenre, vagy hagynátok a csába?


2015. febr. 6. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 91-es, 1.6-os cl (75le)
2015. febr. 6. 12:10
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

Én raknék rá. Neten találsz kifejezetten golf 2-re gyártottat is, de egy kipufogóssal is csináltathatsz.

Kb 25-30ezer, te mondod meg hogy milyen hangja legyen és te választasz véget. Nevet nem írok, ez nem a reklám helye. Google!

2015. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Honnan tudom, hogy a rengeteg dob közül melyik való rá?

Vagy mindegyik passzol mindenre?

A magnum kipufogó cég a legszimpibb, hang alapján lehet válogatni, viszont 40-50 körül van, szerelés nélkül...

A 25-30 szimpatikusabb lenne... Hol nézelődjek?

2015. febr. 6. 12:43
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ha a gugliban keresgélsz, 20-40ezerért talász golf II 1.6 sportdobot. Tuningwebshopok, vatera, egyéb oldalak.


Univerzálisokat ne nézegess, arra még költeni kell hogy felkerüljön (tartófülek, cső)


Az általad nézett cég sem lehet rossz, de ne rozsdamenteseket nézegess. Egy sima is elmegy 5-6 évet és feleannyiba kerül.


Nekem katalizátortól hátrafelé épített, az eleje cserélt hozott anyagból (és szívás volt mert beszakadt tőcsavarral vittem). Ez így 75ezer volt.

(Dinamitnál)

2015. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!