Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a hiba? (link)

Mi a hiba? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Túl olcsó. Nem látszik,hogy sérült lenne,nem is jobbkormányos. Oké,hogy behozott, de nézegetek német oldalakat és ilyen autót ennyi pénzért ott se igen kapsz. Vagy én tudom rosszul?



2015. febr. 6. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Elég régi autó, 2001-es, 235.000Km van benne, szerintem korrekt ár
2015. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem olcsó ahhoz a 350ezer km-hez képest, ami valójában van benne.
2015. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dörmögő ***** válasza:
Legnagyobb hibája az én szememben, meg sokak szemében hogy még klíma sincs benne. Nem mai autó, nem is 1.9 diesel, nem olyan olcsó ez mint azt a kérdésből gondoltam. Kb ennyit érhet.
2015. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem reálisnak tűnt a kettőharminc, csak az ára volt gyanús,mert amikben van 300 még azokat se adják ilyen olcsón. Ha levesszük az útiköltséget meg amit az eladó keresni akar rajta, fizethetett kint érte kb.6-700 eurót. Annyiért törötteket árulnak.
2015. febr. 6. 17:23
 5/10 A kérdező kommentje:
És ennél az autónál tényleg 260000 az összköltség forgalomba helyezésnél? Nem sok az egy kcsit?
2015. febr. 6. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, összesen neked ez az autó 659.000Ft-odba fog kerülni
2015. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A forgalomba helyezés összköltsége..bár nem hinném,hogy elsőre nem értetted,de most menő vagy,mert belekötöttél.Grat.
2015. febr. 6. 17:33
 8/10 Dörmögő ***** válasza:
Hát én szétnéztem a hasznaltauto oldalon, nem tudom te eddig miket néztél, de ez a kocsi inkább átlagos árú ebben az évjáratban.
2015. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon drága

a 400k forrinthoz még számítsd hozzá a honosítási költségeket.


Én tuti nem venném meg.

2015. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a hiba a futott km-ben van, mint szinte minden itthon vásárolt autóban. Képről ugyan nehéz és nem is szabad konkrét ítéletet mondani, de én már láttam néhány 4 kiló körüli km-t futott Audi-t, amelyeken az üléseken szemmel látható kopásnyomok nem voltak láthatók, szemben ezzel. A 6-os fotón meg teljesen úgy tűnik, mintha az ülés bal kárpit részét már cserélték volna. 235e -nél ez nem reális. Persze, mint írtam, a fénykép csalhat, ez alapján nem ítélkezünk :)
2015. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!