Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 Touring tolatóradar?

Osynho kérdése:

BMW E46 Touring tolatóradar?

Figyelt kérdés

A hátsó lökhárítóban megvannak a helyek, keresek bele érzékelőket + a hozzá való ektronikát.


Mit kell nézni a vásárlásnál? Több olcsó megoldást is láttam, ebay-en 3200-tól kapni, vagy pl ez:


[link]


"Automatikus aktiválás amikor a hátrameneti fokozat van kiválasztva"


Ezt hogy érzékeli?


"Riasztás három fokozatban Akadály érzékelés 150 cm-től 80 mm-ig"


Nem kevés a 3 fokozat, a 80mm nem sok? :/



2015. febr. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor rükvercbe rakod automatikusan aktiválódik, majd ha 150cm belül van valami, elkezd jelezni. 3 fokozat elég, nekem is annyi van, de lehet hogy 4. 80mm szerintem elég, mondjuk az enyémmel én 1 centire rá tudok állni, de megszokás kérdése.
2015. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, hogy a tolatólámpára egyszerű rákötni. :)


Köszi a választ! :)

2015. febr. 6. 20:37
 3/3 SándorÚr ***** válasza:
vicces, mert nekem is BMW E46 kombim van és én is vettem hozzá egy csipogós tolató szenzort, viszont és valszeg nem fogom berekatni, mert úgynéz ki átveszem haverom vauxhallját... ha érdekel a parkoló technika írjál rám
2015. febr. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!