Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W140 vagy e38? Melyik a jobb...

W140 vagy e38? Melyik a jobb autó szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Mindig is BMW párti voltam, ezesetben is szebb szerintem egy ízléses E38
2015. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is BMW párti vagyok, de sajnos idehaza nem találni normális példányt. De e38-ban már ültem, vezettem is (750i), nagyon tetszett, de bevallom, valahogy a w140 minőségibbnek néz ki, viszont nincs vele semmilyen tapasztalatom, nincs mercis a családba se. Ha minden jól megy hétvégén megnézek egyet, aztán össze tudom mérni melyik tetszik nekem jobban.
2015. febr. 7. 00:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Szeretem a BMW-ket, de annál megbizhatatlanabb autó nem sok van, itt a 2000 előttiekre gondolok, én még nem láttam olyat, hogy 1000 km után ne legyen bármelyiknek is valami kisebb-nagyobb baja. Ez érvényes a 316-tól egészen a 750-ig. Tapasztalat sajnos.

A W140 100szor jobb, komolyabb autó, és hatalmas "karaktere" van szerintem, imádom.

2015. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez "vallási" kérdés, nem lehet objektíven kimondani hogy az egyik jobb mint a másik. Én személy szerint a BMW-t választanám, mert jobban bejön a formavilága. A Merci az egy felnagyított C osztálynak néz ki, de a 7-es BMW-nek megvannak a csak rá jellemző arányai (E38 az utolsó ízléses formájú 7-es BMW).
2015. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A W140 jobban hozza a hajós érzést. A BMW-ben Mcpherson futómű van elől ami nem illik egy luxus autóhoz.
2015. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
W140 ütötte anno a konkurens modelleket. Dízel vagy benzines modell érdekelne?
2015. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lassan a 70 ezredik kilóméteremet lépem át a 92'-es 318i-mmel. Olajcserén kívül nem kellett még venni semmit bele. Ennyit a megbízhatatlan béjemvés elméletedről.

Persze hogy van ilyen, aki üti vágja, kétezrekért tankol bele, hajtják hidegen-melegen, és nem cserélnek olajat.

Persze hogy az olyan hamar hibásodik.

De megcsinálod más márkával akkor is ugyan ez lenne.

2015. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Persze, nem kérdés, meg kell adni az autónak mindent, mert később rövid vagy hosszabb távon visszaüt a koklerkodás.

2015. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó autókat csinál a BMW de olyanok a mérnökök ott is mintha hiányoztak volna néhány óráról az egyetemen. Ezért nem is olyan ritkán olyan alapvető hibákkal jön ki egy-egy széria, hogy nem hiába mondják a német Alfának.
2015. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nagy pénztemető a 140-es is, ha jó állapotban akarod tudni. Ha valamit drágábban veszel még mindig benne lehet a pakliban, hogy nem az igazi. 2 milla szerintem, ami kell rá. Alatta is biztos lehet jót találni, de ritka már főleg itthon.
2015. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!