Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy piaggio fly 50-es...

Van egy piaggio fly 50-es robogóm 2 ütemű 2005-ből. Tavaly menet közben elkapott az eső és leállt út közben, egyből miután elengedtem a gázt. Azóta szétszedtem, kitakarítottam, ment, de megint megállt, szóval valaki aki ért hozzá tudna segíteni?

Figyelt kérdés
jah, miután megállt másodszorra is totál szétbontottam, és a cdi-ig jutott el az áram, az már nem adta le. kölcsön kértem egy ducati cdi-t egy gilerából és azzal el is indult, de leállt az 1. gázfröccsre, aztán semmi szikra nem volt... :/

2015. febr. 8. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem komplett gyújtórendszercsere, gyertyapipával, CDI-ven, kábelekkel együtt
2015. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vadi új gyújtásalaplap van benne, 1 éves talán + vettem új CDI-t is! nem tudom, lehet beázott valahol, de már ki kellett volna száradnia... az meg h új CDI-vel beindul, aztán azzal se semmi, nem tudom hova tenni...
2015. febr. 20. 12:09
 3/4 A kérdező kommentje:
ha zárlatos valahol a vezeték, akkor csinálhat ilyet?
2015. febr. 20. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a vezetékeket a helyedben kicserélném egy az egyben, szerintem akkor be kell neki indulni.Az ára sem horror :D Remélem segítettem :D
2015. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!