Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1999 suzuki swift küszüb...

Egy 1999 suzuki swift küszüb lakatolás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

mennyibe kerül? illetve egy alvazvedelmre? es en meg azt vettem ezre h a jobb hatso ajto peremen egy kis koromnyi felületi rozsda is van ? metal kék kiraly szinü az auto.


a segítségeteket és a válaszotokat előre is köszönöm.



2015. febr. 9. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

küszöböt nem taknyolnak, max ha elakarod adni az autót és előtte kicsit látszólag rendbe akarod rakatni. azt cserélik. 10E körül van/db + 15E körül rakják fel (maszeknál) +festik le, a kettő az már 30. szval a 2 küszöb cseréje jobb esetben 50E ft.


alvázvédelmet te is tudsz csinálni. alvázvédő + higitó + ecset, aztán hajrá, egy 5-ösből megvan. Ha ezt is mással csináltatod, akkor 15E-től indulnak az árak.


hivatalos műhelyekben 30-40E ft elemenként a festés/fényezés. egy igényes karosszériás pedig az egész ajtóba bele fog neked fújni, hogy ne üssön el a színe. saccra 20-30E-t mondanék. persze a fent említett árak mind maszeknál értendőek. hivatalos helyeken ezeknek az árai akár a duplája is lehet.

2015. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az auto lassan nem er annyit XD
2015. febr. 9. 20:55
 3/5 A kérdező kommentje:
de lakatolast es a hiba javitast megkerem majd,az azlvaz vedelmet meg itthon csinalom sztem.
2015. febr. 9. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
ha karban tartottad a kocsit akkor sztem meg igen. egy új autó mindig lutri, még ha előtte át is nézed. na meg ott vannak még a kötelező szervizek (fék, olaj, szűrők, motorvezérlés...stb cseréje) meg átírás, meg a régi autó eladása és macerái... ha jó állapotban van én inkább ezt csináltatnám meg. legalább ennek a kocsinak már ismered az előéletét.
2015. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igy igaz van mellete egy opel f astram csak a suzukit faternek vettuk, de az opel 1994 es egy csep rohadas nincs rajta meg karba van tartva. de sajnalnam eladni mert ugy a zívemhez nöt amit emg kell cserélni azt egy uj autóal is kellesz cserélni aki meg a fogyasztás érdekel az járjon gyalog vagy biciglivel mert 6,5 l a fogyazstása.
2015. febr. 10. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!